Získávání prostředků

Máme nové partnery a přispěvatele.

Zúčastnili jsme se soutěže o grant nadace Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme". Získaný počet hlasů, kterých bylo přes 7 800, nás opravdu překvapil. O to více pak informační email, že jsme soutěž vyhráli, a první cenou je 30 tisíc na vybraný projekt spolku.

Získané prostředky tedy využijeme na letošní plánovaný projekt čištění Brdských lesů ve spolupráci se školami, letními tábory a dobrovolníky. V plánu je zmapovat nejvíce znečistěná místa v této lokalitě a průběžně je do konce roku vyčistit od odpadků nebo skládek. Součástí projektu budou také osvětové environmentální diskuse s účastníky akcí a větší propagace naší organizace, která by měla podpořit rozšíření našich činností do více oblastí.

Počátkem roku jsme také oslovili některé další firmy, které se snaží být ohleduplné k životnímu prostředí. Na plánované letošní akce čištění lesů jsme poptávali ekologicky šetrné pytle na odpadky a rukavice na sběr odpadků.

Svým přístupem nás nezklamala dm drogerie, která se rozhodla darovat nám potřebné pytle i rukavice. Jejich motto "Už dnes myslíme na zítřek!" podtrhuje i tento text: "Příroda není jen naším dědictvím, ale také odkaz, který zanecháme svým potomkům. Chovejme se tedy zodpovědně, aby na nás budoucí generace vzpomínala v dobrém. Inspirujte se a najděte svou vlastní zodpovědnou cestu v souladu s přírodou. Myšlenku trvalé udržitelnosti a zodpovědného přístupu k životu dlouhodobě podporuje i společnost dm."

Dalším z oslovených firem, které se rozhodly nám pomoci, je sympatická značka NuSpring. Malý obchůdek s velkým srdcem. Najdete v něm poctivě vybrané zejména lokální značky přírodní a bio kosmetiky, ekodrogerie a zero waste pomůcky pro domácnost. Formou věcného daru nám poskytli papírové pytle na odpad.

Všem děkujeme za podopru a důvěru.

FOR4EST

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco