Summer & Myles

Nový partner soutěže o čistý les

Nedávno nás oslovila etická módní značka Summer & Myles. A to nás dost potěšilo. Každý rok totiž připravujeme soutěž pro všechny milovníky čistého lesa, které chceme odměnit za jejich nasazení při sbírání odpadků a uklízení jejich oblíbených lesních míst. Pro tyto nadšené spolubojovníky hledáme hezké a smysluplné ceny v souladu s zero waste stylem života. A proto se těšte na soutěž, máme pro vás od Summer&Myles krásné stylové odměny.

Udržitelná česká móda

Summer & Myles nás sami našli a už tento fakt nás potěšil. Obzvlášť mě, protože etická móda, slow x fast fashion a český módní design mě v poslední době hodně zajímá. A všechny mladé české firmy pohybující se na slow fashion poli nás těší.


Summer & Myles


Summer & Myles používají opravdu jen materiály, které jsou v souladu s udržitelným kodexem. Biobavlnu, recyklovaný polyester, ECOVERO Viskózu a můj oblíbený chladivý Tencel. Takže se nejedná o žádný greenwashing, Summer & Myles je lokální a odpovědná firma. Šicí dílnu mají v české Orlové, v Bernarticích nad Odrou zase tisknou motivy na ručním sítotisku, a to pouze ekologickými barvami s certifikací GOTS. Takže moje srdce grafika, který s láskou vzpomíná na sítotiskovou suterénní dílnu v Hellichovce (SPŠG v Hellichově ulici v Praze), úplně plesá..

Etické a slow fashion oblečení
Barevnost i design oblečení je čistý, jednoduchý a nadčasový. Řekla bych, že pro padesátníka i osmnáctku. A za každý prodaný kus oblečení Summer & Myles vysadí do našich lesů 10 stromů. A to není všechno, jsou zapojeni i v dalších projektech na zlepšení životního prostředí v Česku, ale i ve světě.

Tak se čiňte, čekají na vás samé super módní kousky :-)

Barbora Kuklíková
Mediální koordinátor projektu Čistý les  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco